Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Siverek Korkmazoğlu Sürücü Kursu 2016 yılının Eylül ayında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Sayın İbrahim Halil KORKMAZOĞLU tarafından kurulmuştur. Kurucumuz 20 yıldan beri sektörde olup aynı zamanda ileri sürüş teknikleri uzmanıdır.  Geçmişten gelen tecrübemizi yeni nesillere aktararak bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Korkmazoğlu Sürücü kursu olarak Siverek’te birçok insanımızı ehliyet sahibi yapmış olup halen de yapmaya devam ediyoruz. 

20 yıllık deneyimi ile Sürücü Kursları sektöründeki liderliğini sürdüren ve her geçen gün hizmet kalitesini artıran Korkmazoğu Sürücü Kursu; yenilikçi, cesur ve öncü girişimleriyle günümüz trafiğini iyileştirmek ve hayata bilinçli sürücüler kazandırmak için büyük bir tutkuyla çalışmalarına devam etmektedir. 

Korkmazoğu Sürücü Kursu  son yıllarda adım atılan iyileştirme yolculuğunda, eğitimin ve insan güvenliğinin temel ve öncelikli sorumluluğu olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Sürücü kurslarının kalite standartlarının artmasına ve sürecin daha kurumsal bir işleyişe dönüşmesini sağlayan teknolojik gelişmeler, adayların beklentilerine uygun sürücü kursu seçmelerine olanak vermektedir. Bu sloganla hareket eden Korkmazoğu Sürücü Kursu, teknolojik standartları yüksek teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile bilinçli sürücüler yetiştirmektedir.  Bu yönüyle Korkmazoğlu Sürücü Kursunda eğitim görmek bir ayrıcalıktır. Korkmazoğlu sürücü kursu olarak bugünlerde gelmemizde katkısı olan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.


Gülabibey Mahallesi  Esmerçayı Caddesi no:5 Siverek / Şanlıurfa
05326587680
info@korkmazoglusurucukursu.com
Image00001
Image00002
Image00003
Image00004
Image00005
Image00006
Image00007
Image00008

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 Özel Korkmazoğlu Sürücü Kursu Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Koray ÇOKOL